Logo skaerm_banner

Klub / Aktiviteter

















Vintertræningsløbene 2017-18 - Pointstillingen efter 12 løb

Løbsoversigt

Korsør 14/1   Tølløse 21/1    Munkholm 28/1    Harrested 4/2    Vemmetofte 11/2    Slagelse 18/2

Nr Navn Klub Saml 5/11 12/11 19/11 26/11 3/12 10/12 14-01 21-01 28-01 04-02 11-02 18-02
Grøn begynder, kvinder
1 Hanne Nielsen OKR 600 100* 100 100 100 100 100 100
2 Camille Friis Scheby Sorø 583 92 99 99 100 100 93
3 Freja Pedersen Køge 165 75 90
4 Laura Koziara Køge 100 100
5 Citta Nielsen HG 100 100
6 Josephine Nielsen HOK 98 98
7 Maria Nørhede Hvalsø 96 96
8 Jacquine Vishart HG 95 95
9 Katrine Fertin HOK 94 94
10 Emma Sørensen HG 94 94
11 Ellen Magrethe Lupnav HG 87 87
12 Susanne Hansen Sorø 86 86
13 Josephine Nilsson Sorø 86 86
14 Caroline H Jørgensen Sorø 86 86
15 Sandra Mundus HG 52 52
Grøn begynder, mænd
1 Viktor Koziara Køge 600 100 100 100 100 100 100
2 Noah H Jørgensen Sorø 436 57 73 54 94 97 61
3 Silas Hoffmann Sorø 260 81 99 80
4 Lucas Vishart HG 200 100 100
5 Noah Christensen Køge 196 97 99
6 Stian Hoffmann Sorø 100 100
7 Simon Pedersen Køge 100 100
8 Andreas Erichsen Sorø 100 100
9 Thomas Larsen Køge 90 90
10 Tobias Bundgaard HG 86 86
11 Frederik Hansen Sorø 82 82
12 Yigit Özlik Sorø 80 80
13 Knud Larsen HG 73 73
14 Caspian Bo Christensen HOK 48 48
Hvid let, kvinder
1 Alma Okkels Jensen Sorø 600 100* 100 100 100 100 100 100 99*
2 Eva Hønne Sorø 569 100 80 100 91 98 100
3 Julie Lupnav HG 362 85 90 96 91
4 Signe Lupnav HG 272 84 97 91
5 Lotte Kraeutler MOK 184 100 84
6 Emma Stegmann HG 172 84 88
7 Ida Holm Hvalsø 162 77 85
8 Emilie Hansen Sorø 157 81 76
9 Emilia Christensen Køge 100 100
10 Anette Bladsen HG 100 100
11 Teresa Søndergaard OKR 94 94
12 Susan Hansen Køge 93 93
13 Aia Rosell Holt Køge 91 91
14 Anja Andersson OKR 86 86
15 Thea Hoffmann Sorø 85 85
16 Mathilde Pedersen Køge 84 udg 84
17 Henriette Bundgaard HG 81 81
18 Lærke Jensen OKR 80 80
19 Ellen Magrethe Lupnav HG 79 79
20 Maria Møller Sorø 75 75
21 Ninette Erichsen Sorø 75 75
22 Helgaard Olsen OKR 75 75
23 Ruth Mosbæk HOK 75 fkl udg 75
24 Bente Kjer OKR 71 71
25 Ulla Larsen HG 18 18
26 Lotte Jørgensen HG 16 16
27 Mia Bladsen HG 0 fkl
28 Maiken Kjærulff Sorø 0 fkl
Hvid let, mænd
1 Viktor Koziara Køge 290 100 90 100
2 Christopher Søgaard OKR 281 100 70 69 fkl 42
3 Mads Ottar Jespersen Sorø 194 100 94
4 Jacob Lund Kolenda HOK 162 80 udg 82
5 Lars Stegmann HG 100 100 udg
6 Stian Hoffmann Sorø 100 100
7 Gabriel Christensen HOK 100 100
8 Rasmus Hjorth Sorø 100 100
9 Sune Bladsen HG 91 91
10 Mads Paarup HG 90 90
11 Jesper Carlsson Køge 78 78
12 Tobias Bundgaard HG 77 77
13 Caspian Christensen HOK 60 60
14 Silas August Thomsen HOK 50 50
15 Nicolaj Jørgensen HG 27 27
16 Emil Stegmann HG 0 fkl
Gul mellemsvær, kvinder
1 Sofie Okkels Jensen Sorø 599 100 100 99 fkl 100 98* 100 100
2 Clara Friis Scheby Sorø 583 98 94* 96 100 94 95 100
3 Tine Demandt Sorø 396 96 100 100 100
4 Lone Amdisen OKR 333 58 65 70 80 udg 60
5 Merete Lykke Østergaard OKR 268 92 89 87
6 Citta Nielsen HG 195 75 72 48
7 Charlotte Madsen HOK 190 95 95
8 Lene Sørensen HG 178 93 85
9 Sandra Mondus HG 176 76 100
10 Marie Christensen Køge 174 89 85
11 Mia Stegmann HG 169 69 100
12 Anette Thustrup Pind Sorø 157 fkl 72 fkl 85 fkl
13 Eva Høhne Sorø 137 82 55
14 Ida Marie Jørgensen Sorø 136 73 63
15 Inger Jessen OKR 131 66 65
16 Katrine Hansen HG 123 55 68
17 Freja Kent OKR 100 100
18 Gitte Rasmussen Køge 94 fkl 43 51 udg
19 Elisabeth Fertin HOK 80 80
20 Majken Kjærulff Sorø 74 74 udg
21 Karen Christiansen OKR 72 72
22 Biirthe Christiansen OKR 71 71
23 Frida Svendsen OKR 67 67 fkl
24 Kirsten Lindemann OKR 66 66
25 Elise Poulsen HOK 64 64
26 Teresa Søndergaard OKR 62 62
27 Berit N Pedersen Køge 61 61
28 Christina Kümmel HOK 49 20 29 fkl
29 Anja Andersson OKR 46 46
30 Cassandra Christiansen HG 44 44
31 Carmen Christensen HOK 29 29
32 Ida Holm Hvalsø 0 fkl
Gul mellemsvær, mænd
1 Benjamin Stokmann HOK 398 100 100 100 98
2 Simon Klinkby HOK 353 63 100 96 94
3 Poul Staahlschmidt HG 263 100 fkl 63 100
4 Jesper Carlsson Køge 182 fkl 88 94
5 Søren Klinkby HOK 162 62 100
6 Szabolcs Osvath OKR 148 100 48
7 Tage Frydendal HOK 100 100
8 Dom Maher Køge 100 100
9 Lars Stegmann HG 100 100
10 Nicolai Schou HOK 100 100
11 Niels Albertsen HG 100 100
12 Simon Mundus HG 100 100
13 Anders Jensen HOK 96 96
14 Hans Jørgensen Sorø 95 95
15 Jonas Amby Pedersen HOK 92 92
16 Tom Hansen Køge 90 90
17 Allan Wiingaard HOK 83 83
18 Lars Poulsen HOK 60 60
19 Mathias Nielsen Hvalsø 44 44
20 Gabriel Christensen HOK 40 40
21 Nicolai Nielsen OKR 0 udg
Blå mini, kvinder <60 år
1 Søs Munch Hansen Sorø 600 100* 100 100 100 100 100 100
2 Jannie Nielsen HOK 550 100 86 66* 84* 82* 90 93 85 96
3 Rita Løjmand HG 543 83 82* 63* 68* 82 77* 100 98 90 90
4 Helle Jønson OKR 541 94 82 100 80 100 85
5 Teresa Søndergaard Pohl OKR 269 87 94 88
6 Susanne Tanderup HG 187 21 81 85
7 Hanne Pedersen OKR 177 89 88
8 Clara Friis Scheby Sorø 165 84 81
9 Caroline van Bronswijk OKR 162 81 81
10 Frederikke Mundus Køge 156 79 77
11 Karina Nielsen HOK 128 67 61
12 Charlotte Madsen HOK 100 100
13 Nina Okkels Sorø 93 93
14 Sarah Gärtner HOK 90 90
15 Mette Thiesen HOK 90 90
16 Thea Hoffmann Sorø 90 90
17 Susanne Truelsen HG 87 87
18 Tine Meyhoff Petersen HG 84 84
19 Ninette Erichsen Sorø 81 81
20 Marianne Dahl Sorø 76 76
21 Birthe Nielsen OKR 56 56
22 Tine Friis Scheby Sorø 0 ufk
23 Bente Jensen HOK 0 fkl
Blå mini, mænd <60 år
1 Claus Mikkelsen HG 600 88* 66* 100 100 100 70* 94* 100 100 100
2 Mikael Scheby Sorø 200 100 100
3 John Blaase OKR 100 100
4 Knud Madsen Sorø 100 100
5 Bjark Bo Christensen HOK 100 100
6 Knud Jensen Hvalsø 41 41
Blå mini, kvinder >60 år
1 Ane Veierskov OKR 598 94* 100 100 98 97* 100 97* 100 100
2 Grethe Larsen Køge 570 83* 93 82* 96 100 92 89 100
3 Annette Petersen OKR 481 84 100 97 100 100
4 Birgit Berner Køge 460 0 89 89 100 87 95
5 Lena Hansen HG 406 43* 67 60 57 75 74 28* 54* fkl 73
6 Inger Jessen OKR 366 74 74 78 51 89
8 Lene Mundus Køge 261 47 50 92 72
9 Hanne Hansen Køge 241 90 98 53
10 Inge Jørgensen OKR 100 100
11 Jytte Nielsen Køge 86 14 72
12 Merete Ravnshøj Andersen HG 80 80
13 Jette Kreiberg OKR 74 74
14 Lene Hansen HG 63 63
Blå mini, mænd >60 år
1 Jørgen Jørgensen Sorø 598 100 100 100 98* 99 95* 100 99
2 Peter Bjørn Jensen O-63 586 87* 97 99 96 100 98 96
3 Mogens Jensen HOK 585 92* 96 89* 97 99 92* 97 94* 96 87* 100
4 Jørgen Larsen Køge 574 93 96 85* 95 95 96 91* 99
5 Niels-Henrik Holscher O-63 572 91* 93* 96 96 95 94 95 87* 96
6 Henning Rasmussen OKR 569 90* 94 95 88* 93 94 100 93
7 Tage Frydendal HOK 560 94 81* 100 88* 90 92 90 86* 94
8 Bent Børsting HG 559 udg 84 68 76 83 75 84 89
9 Kurt Dose Køge 550 75* 92 90 91 90 85* 83* 79* 91 70* 96
10 Preben Kristensen OKR 514 80* 87 68* 80 78* 85 74* 77* 91 83 88
11 Svend Fladberg Køge 489 81 80 82 85 63* 73* 81 80
12 Torben Nielsen Køge 476 67* 76* 73* 77 77 79 78 85 80
13 Peter Leander Køge 437 71 75 79 82 82 48
14 Henning Hansen Køge 432 fkl 83 89 fkl 92 84 84
15 Mogens Bruun OKR 426 93 84 84 79 86
16 Sune Frederiksen Hvalsø 418 71 58 68 80 64 77
17 Bjarne Pedersen OKR 389 100 93 96 100 fkl
18 John Jensen HOK 343 82 92 86 83
19 Peter Nielsen O-63 272 86 88 98
20 Birger Jarlkov Køge 214 fkl fkl fkl 83 74 57
21 Henrik Lawaetz Sorø 180 98 82
22 Erling Hansen Køge 176 69 68 39
23 Huggo Lyse Nielsen Køge 168 fkl 40 52 19 57
24 Per Steen O-63 164 71 udg 93
25 Finn Olsen OKR 163 86 77
26 Erik Torm HG 100 100
27 Bent Jensen HOK 100 100
28 Steen Jeppesen HOK 88 88
29 Jan Lindemann OKR 87 87
30 Palle Bay Køge 85 85
31 Ib Larsen Hvalsø 84 84
32 Keld S Mortensen OKR 82 82
33 Stig Andersen HG 72 72 udg
34 Benny Clausen HG 59 59
35 Niels Rørbech HG 0 fkl
Sort kort, kvinder <60
1 Birgit Børsting HG 600 100 100 100 100 100 100
2 Pia Kadziola Maribo 573 92 86* 88* 100 90 98 100 89* 93
3 Tine Demant Sorø 553 84 98 88 83* 92 91 100
4 Merete Kleist Sorø 536 82 86 76* 76* 98 fkl 81* 100 82 88
5 Tine Meyhoff Petersen HG 535 97 87 78 91 89 93
6 Maja Maria Zwolinska Sorø 530 88 88 79* 77* 96 88 90 80
7 Kerstin Fisker HOK 515 90 89 81 86 87 82
8 Lykke Berg Mathisen HG 464 70 83 65* 73 76 85 77
9 Hanne Grimstrup Køge 363 76 76 77 73 61
10 Camilla Pedersen Køge 359 86 99 90 84
11 Linnea Kadziola Maribo 280 85 98 97
12 Jette Carlsen Hvalsø 278 100 92 86
13 Anja Rasmussen Sorø 259 88 88 83
14 Helle Hansen HG 207 fkl 66 71 70
15 Søs Munch Hansen Sorø 200 100 100
16 Nina Henriksen HOK 195 95 100
17 Eva Smedegaard Sorø 189 96 93
18 Karen Sejrsgaard OKR 183 94 89
19 Berit Ahlmann Sorø 176 87 89
20 Anne Bloch Frandsen Sorø 176 76 100
21 Jytte Hougaard OKR 172 93 79 fkl
22 Karen Lupnav HG 152 73 79
23 Anette Thulstrup Pind Sorø 124 72 52
24 Lise Andersen HG 94 94
25 Melina Lind Sorø 92 92
26 Leni Møllsøe OKR 91 91
27 Anne Willerup HOK 89 89
28 Louise Peitersen Sorø 88 88
29 Linda Østberg OKR 85 85
30 Jane Godtfredsen Hvalsø 85 85
31 Sif Binder Larsen HOK 83 83
32 Charlotte G Madsen HOK 81 81
33 Julie Frandsen Sorø 76 76
34 Mia Stegmann HG 73 73
35 Jannie Nielsen HOK 69 69
36 Annette Bladsen HG 66 66
37 Lone Jørgensen HG 65 65
38 Rita Løjmand HG 50 50
39 Caroline van Bronswijk OKR 0 fkl
40 Anne Rosell Holt Køge 0 fkl
Sort kort, mænd <60
1 Kristian Kærsgaard Sorø 600 100* 100 100 100 100 98* 100 98* 99* 100
2 Morten Jensen OKR 588 91* 96* 98 94* 99 98 97 100 91* 96
3 Henrik Nielsen HOK 583 99 83* 96 100 91* 97 92* 97 94
4 Steven Lambert O-63 572 91* 94 86* 74* 97 89* 97 92 94 90* 98
5 Jens Frandsen Sorø 548 90 87* 90 100 92 87* 87 86* 89
6 Jesper R. Mortensen HG 544 88 88 86* 83* 95 87 79* 92 94
7 Bo Christoffersen Sorø 543 85 92 91 93 89 93
8 John Barnewitz Køge 542 88 95 88 95 85* 91 85 83*
9 Tobias Høhne Sorø 521 fkl 95 71 89 90 93 83 69*
10 Henrik Johansen Køge 509 86 fkl 88 81 90 80 77* 68* 84
11 Morten Løjmand HG 501 83 69* 55* 85 70* 88 79 85 81
12 Klaus Koziara Køge 493 66 82 74 84 87 100
13 Carsten Mogensen Køge 428 77 80 82 89 100
14 Peter Steffensen Køge 413 82 88 78 76 89
15 Anton Lauritzen HOK 406 79 88 78 89 72
16 Knud Madsen Sorø 390 100 96 94 100
17 Henning Jeppesen Køge 361 90 93 96 82
18 Patrick Søgaard OKR 351 97 fkl 94 76 84
19 Michael Scheby Sorø 347 78 98 92 79
20 Hans Peter Hansen HG 259 57 fkl 68 45 32 57
21 Søren Kristensen Køge 254 73 87 94
22 Henrik S Pedersen HOK 234 86 73 75
23 Michael Andersen OKR 199 99 100
24 Bo Hede Sorø 195 57 75 63
25 Henrik Glimø HOK 179 87 92
26 Per Schou HOK 173 84 89
27 Laust Kadziola Maribo 172 82 90
28 Jesper Allan Jensen OKR 169 85 84 fkl
29 Kaj Munk HG 166 85 81
30 Eskil Gotfredsen Hvalsø 151 78 73
31 Michael Kreiberg OKR 100 100
32 Mathias Klinkby HOK 100 100
33 Anders Knudsen HG 90 90
34 Bjark Bo Chrisensen HOK 89 89
35 Karsten Hjorth OKR 87 87
36 Søren Nielsen OKR 86 86
37 Szabolcs Osvath OKR 80 80
38 Hans Ole Jensen Sorø 78 78
39 Jesper W Mortensen Hvalsø 77 77
40 Jesper Parlo Køge 77 77
41 Flemming Svendsen Køge 72 72
42 Jesper Carlsson Køge 57 57
43 Otto Kristensen Køge 56 56
Sort kort, kvinder >60
1 Inge Jørgensen OKR 600 100* 100 100 91* 100 99* 100 100 100
2 Gerda Marie Christiansen Køge 598 100 100 88* 98 100 100 100 95*
3 Merete Ravnshøj Andersen HG 570 100 72* 92 86 96 96 85* 100
Sort kort, mænd >60
1 Aksel Andersen OKR 600 100* fkl 100 100 100 100 100 100
2 Finn Petersen OKR 578 100 90 100 100 89 99 86*
3 Jørgen Kristensen OKR 560 98 90 97 90 96 89
4 Steen Fladberg Køge 549 0 85* 89 90 97 88* 90 89 94 82*
5 Per Steen Køge 544 86 92 98 88 80 100
6 Tage Ebbensgaard Køge 543 96 fkl 90 89 86* 86 78* 96 76* 86
7 Karsten Richardt Køge 539 97 fkl 90 86 88 91 87
8 Frede Scheye HG 537 99 74* 87 fkl 88 84 72* 79* 97 82
9 Ole Svendsen OKR 530 95 89 85 79* 80* 87 89 74* 85
10 Anders Bang Køge 514 81 77* 84 88 87 89 80* 85
11 Børge Jensen HG 482 63* 66* 80 80 85 69 86 82
12 Steen Jeppesen HOK 475 77 68* 74 91 84 74 73* 75 72*
13 Erik Løvgren Jensen Køge 473 83 66* 74 79 85 78 74
14 Jan Bigler HG 455 63* 66* 72 75 76 85 73 74 71* 36*
15 Poul R Koziara Køge 370 44* 64 50 62 68 70 56
16 Steen Lund Sorø 361 86 89 92 94
17 Flemming Olsen Sorø 332 74 88 74 96
18 Ib Larsen Hvalsø 277 62 66 81 68
19 Flemming Svendsen Køge 260 91 80 89
20 Leif Kajberg Sorø 231 64 72 53 42
21 Hans Jessen OKR 194 100 94
22 John Tripax OKR 192 99 93
23 Ole Frederiksen OKR 190 90 100
24 Henrik Boesen OKR 129 64 65
25 Svend Erik Munck HG 99 99
26 Hans Christian Strib Køge 94 94
27 Helmuth Hansen HG 93 93
28 Torben Kristensen HG 85 85
29 Ole Bøggild OKR 81 81
30 Ebbe Kajberg Sorø 76 76 udg
31 Gunnar Grimstrup Køge 68 68
32 Knud Jensen Hvalsø 30 30
Sort mellem, kvinder
1 Astrid Thomsen HOK 598 100 100 99 93* 99 100 100
2 Mette Filskov Sorø 596 98 100 98 100 100 100
3 Tine Friis Scheby Sorø 529 86 100 82* 84 83 89 87
4 Anne Bloch Frandsen Sorø 477 83 96 100 100 98
5 Amalie Snedker Mosbæk HOK 362 100 86 76 udg 100
6 Lise R. Andersen HG 361 95 98 74 94
7 Jytte Jørgensen HOK 334 76 70 88 100
8 Henriette Hansen HG 331 86 89 74 82
9 Nina Okkels Sorø 326 86 73 77 90
10 Malene Løkke Køge 191 91 100
11 Anette Christensen HOK 149 76 73
12 Birgit Børsting Petersen HG 97 97
13 Sanne Kolenda HOK 60 60
14 Marie Hjorth OKR 58 58
15 Connie Jahn HOK 54 54
16 Anette Binder Larsen HOK 41 41
17 Anne Willerup HOK 0 fkl
Sort mellem, mænd
1 Jonatan Høhne Sorø 592 96 100 100 100 100 96 93*
2 Bo Pedersen Køge 584 95* 96 98 98 97 85* 96 89* 99
3 Janus Høhne Sorø 581 100 fkl 100 100 97 98 86
4 Jakob Søndergaard OKR 575 92* 92 95 93 89* 99 98 98
5 Janne Brunstedt OKR 573 94 100 95 92 90* 96 96
6 Jesper Børsting HG 572 100 93 85* 89 82* 97 93 100
7 Jørgen Krogh OKR 572 98 87 100 99 91 97 85*
8 Gunnar Grue-Sørensen Køge 566 92 100 90 99 fkl 92 93
9 Jan Thiesen HOK 553 85* 90 93 88 98 93 91
10 Martin Munk Sorø 544 84* 92 87 fkl 74* 79* 93 94 93 85
11 Jan H. Jørgensen Sorø 542 84* 91 88 84 94 91 81* 81* 94
12 John Knudsen NFR 538 92 90 74 93 98 91
13 Mogens Kristensen OKR 534 84 79* 81* 83* 100 92 89 80* 85 84
14 Hans Henrik Juda Køge 516 93 88 85 75 83 92
15 Helmuth Hansen HG 490 84 79 89 fkl 81 57* 77 80
16 Preben Mortensen Hvalsø 480 fkl 98 100 89 100 93
17 Anders Juhl Thomsen OKR 477 65* fkl 84 71 77 86 77 82
18 Bent Jensen HOK 475 100 82 62* 72 75 79 67
19 Morten Nissen O-63 411 60 64 72 75 76 64
20 Henrik Mathiesen HG 389 51 fkl 61 61 64 72 80
21 Asger Jensen OKR 388 72 74 86 77 79
22 Peter Lauritzen HOK 371 97 93 93 88
23 Karsten Hjort OKR 370 58 75 83 54 100 fkl
24 Claus Rasmussen OKR 300 100 100 100
25 Claus Børsting HG 280 93 95 92 fkl
26 Søren Klinkby HOK 260 89 100 71
27 Casper Lindemann OKR 193 93 100
28 Anders Laage-Kragh OKR 184 96 88
29 Søren Madsen Sorø 184 93 91
30 Kasper Levring Sorø 183 90 93
31 Niels Torm Køge 179 92 87
32 Jens Buch Hvalsø 176 86 90
33 Henrik Nielsen HOK 171 86 85
34 Volker Naulin OKR 163 83 80
35 Frans Andersen HG 160 81 fkl 79
36 Kaj Munck HG 133 64 69
37 Jan Truelsen HG 125 61 64
38 Szabolcs Osvath OKR 117 70 47
39 Karsten Hansen Køge 100 100
40 Michael Kreiberg OKR 98 98
41 Flemming Kjærsgaard Sorø 96 96
42 Mathias Klinkby HOK 95 95
43 Anders Knudsen HG 91 91
44 Jesper M Jespersen Sorø 91 91
45 Aksel Andersen OKR 91 91
46 Martin Madsen HOK 89 89
47 Kenneth Thomsen Sorø 86 86
48 Lars Carstensen Køge 86 86
49 Klaus Koziara Køge 85 85
50 Søren Kristensen Køge 84 84
51 John Tripax OKR 81 81
52 Kåre Sørensen Sorø 80 80
53 Gustav Moll Sorø 76 76
54 Lars Olsen OKR 76 76
55 Ebbe Kajberg Sorø 69 69
56 Jesper Allan Jensen OKR 68 68
57 Jesper W. Mortensen Hvalsø 0 fkl
58 Henrik Glimø Køge 0 fkl
Sort lang, kvinder
1 Jette Grimstrup Køge 600 100* 85* 100 100 100 100 84* 100 100
2 Anette Christensen HOK 259 85 94 80
3 Mathilde Smedegaard Sorø 200 100 100 udg
4 Anne Willerup HOK 100 100
5 Sanne Kolenda HOK 100 100
6 Eva Smedegaard Sorø 90 90
7 Anne-Mette Jansen OKR 84 84
8 Connie Jahn HOK 0 0
Sort lang, mænd
1 Allan Søgaard OKR 600 100 100 98* 100 100 100 100 95*
2 Sebastian Hansen HG 564 86* 100 93 88 84* 92 84* 80* 100 91 74*
3 Morten Hass Sorø 524 90 88 88 88 80* 84 86
4 Peter Karberg HG 520 48* 88 86 76* 93 87 70* 76* 67* 88 78
5 Kenneth Thomsen Sorø 511 79 86 76 86 100 84
6 Leif E. Larsen HG 470 88 93 98 93 98
7 Henrik Tølløse Hvalsø 466 73 77 65* 79 81 71* 74 82
8 Anders Knudsen HG 396 84 88 udg 78 67 79
9 Andre Gautier Sorø 300 100 100 100
10 Arne Kristensen HG 260 88 94 78
11 Martin Madsen HOK 250 86 82 fkl 82
12 Søren Fertin HOK 247 75 81 91
13 Frederik Grue-Sørense OKR 189 97 92
14 Jan Frederiksen OKR 160 90 70
15 Mads Svendsen OKR 158 77 81
16 Simon Jespersen Sorø 153 78 75
17 Kasper Levring Sorø 100 100
18 Simon Rosell Holt Køge 100 100
19 Kim Baunehøj OKR 99 99
20 Kåre Sørensen Sorø 96 96
21 Kim Hansen Køge 96 96
22 Claus Rasmussen OKR 92 92
23 Claus Sihm OKR 85 85
24 Jesper Børsting HG 82 82
25 Clemen Ditlevsen Sorø 82 82
26 Bjark Bo Christensen HOK 70 70
27 Jesper Munch Jespersen Sorø 62 62
Banelæggere
Bent Jensen HOK X
Amalie Snedker Mosbæk HOK X
Sebastian Hansen HG X
Jesper Børsting HG X
Gunnar Grue-Sørensen Køge X
Gerda Marie Christiansen Køge X
Jette Carlsen Hvalsø X
Preben Mortensen Hvalsø X
Kristian Kærsgaard Sorø X
Jens Frandsen Sorø X
Jørgen Krogh OKR X
Mogens Kristensen OKR X
Morten Jensen OKR X
Karsten Hjort OKR X
Amalie Snedker Mosbæk HOK X
Per Bundgaard Larsen HOK X
Sebastian Hansen HG X
Jesper Børsting HG X
Klaus Koziara Køge X
Per Steen Køge X
Knud Madsen Sorø X
Tine Demant Sorø X

okroskilde@okr.dk     Bjældevej 20, 4000 Roskilde      webteam@okr.dk    opdateret 20. februar 2018